Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 2 maja 2019r. (tj. czwartek) Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu,  będzie nieczynny.

Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu
NIP: 685-229-76-95

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym

Wspólnie pracujemy, muzykujemy i biesiadujemy

• Gminny Dzień Dziecka

1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę – Gminny Dzień Dziecka – Piknik pełen emocji! Start godzina 15:00 Stadion Sportowy w Tarnowcu.Przygotowaliśmy wiele atrakcji: wspaniałe zabawy, konkursy rodzinne i tańce z Animatorami z Kinder Sid. Ponadto dmuchańce, możliwość pomalowania twarzy, wata cukrowa, popcorn. Atrakcyjne warsztaty ceramiczne z różnymi technikami zaprezentuje i poprowadzi Ceramikarnia UULI. Wraz ze strażakami rozegramy wiele gier i zabaw sportowych.

• Wyniki Konkursu Fotograficznego - Pierwsza pora roku - WIOSNA

Z radością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego pt: „Pierwsza pora roku – WIOSNA”.  Spośród nadesłanych prac, które spełniały kryteria regulaminu Jury wybrało zwycięskie zdjęcia. Nagrodami w konkursie są karty prezentowe do salonów Empik.

• Uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W dniu 3 maja w Tarnowcu odbyły się uroczystości z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji. Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą św. w której uczestniczyli mieszkańcy i zaproszeni goście: Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik, przewodniczący Rady Gminy Jarosław Pękala, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Tarnowcu - druh Wiktor Barański, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu Bartłomiej Smyka, Sołtys Tarnowca Aleksandra Ginalska, Jan Kobak.

• Ogłoszenie

• Stowarzyszenie Wiecznie Młodzi - wycieczka do Przemyśla

25 kwietnia Seniorzy ze Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu wybrali się na wycieczkę do Przemyśla.