Konkurs „Polska niepodległa”

Panująca sytuacja epidemiczna w naszym kraju sprawiła, że obchody święta 11 Listopada związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości niestety nie będą mogły się odbyć.

Przygotowaliśmy z tej okazji konkurs pn. „Polska niepodległa”.

Jest to konkurs poetycki na okolicznościowy wiersz upamiętniający jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach naszego kraju – odzyskania niepodległości - który kierujemy do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowiec – dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prace (wiersze) prosimy przesyłać w formie dokumentu PDF na adres e-mail Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z załączoną wypełnioną kartą zgłoszenia (karta w regulaminie konkursu - do pobrania poniżej).

Na wiersze czekamy do 25 listopada.

Ogłoszenie wyników 30 listopada.

Zapraszamy do udziału!! :)

Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu