Dobrucowa 7.11.2020

Pomimo panującej sytuacji epidemicznej w naszym kraju staramy się, aby tradycje i wydarzenia, które pielęgnujemy od lat odbywały się choćby symbolicznie. Rokrocznie na początku listopada organizowano w Dobrucowej Marszobieg upamiętniający ofiary obozu hitlerowskiego w Szebanich.

W związku z tym w sobotę 7.11.2020 roku pod pomnikiem w Dobrucowej symbolizującym miejsce kaźni kwiaty złożyli: pomysłodawca tego wydarzenia - Sołtys Miejscowość Dobrucowa Jarosław Lula, Przedstawiciele sołectwa Dobrucowa, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Tarnowcu - druh Wiktor Barański oraz Przedstawiciele GOK Tarnowiec.

Następnie kilkuosobowa grupka przeszła trasę którą co roku przemierzało wspólnie kilkadziesiąt osób.

1.png2.png3.png4.png5.png

Gminny Ośrodek Kultury