Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat upamiętanijący 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej

Miło nam poinformować, że laureatami konkursu na plakat upamiętniający 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej zostali:

• I miejsce: Hubert Kołbuc
  • II miejsce: Zuzanna Szczypińska
  • III miejsce: Wiktoria Lawera

Nagrodami są karty prezentowe do salonów Empik.
Zwycięzców powiadomimy o terminie i sposobie odbioru nagród.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!!

III miejsce - Wiktoria Lawera.jpgII miejsce - Zuzanna Szczypika.jpgI miejsce - Hubert Kobuc.jpg

Gminny Ośrodek Kultury
w Tarnowcu