Stanowisko komputerowe podczas Powszechnego Spisu Rolnego

Od 1 września 2020 w Urzędzie Gminy w Tarnowcu, dla osób nieposiadających warunków technicznych do dokonania samospisu, bezpłatnie udostępnione zostanie stanowisko komputerowe.

Będzie ono dostępne w czasie przeprowadzania spisu rolnego od 1 września do 30 listopada 2020 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania.

Stanowisko komputerowe do samospisu znajduje się w siedzibie Urzędu Gminy w Tarnowcu – sala konferencyjna.

Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy będą chcieli skorzystać z tej możliwości proszeni są o wcześniejszy kontakt z GBS pod numerem telefonu 13 42 555 00.

Stanowisko komputerowe podczas Powszechnego Spisu Rolnego