PSR - Nowy konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Agencja Eventowa Eventline we współpracy z Urzędem Statystycznym w Rzeszowie zachęca Koła Gospodyń Wiejskich z województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w konkursie "W Koło PSR 2020".

Celem Konkursu jest aktywizacja i wsparcie rolników do samo spisywania się podczas trwającego Powszechnego Spisu Rolnego. Konkurs rozpoczyna się 1 listopada i potrwa do zakończenia Spisu czyli do 30 listopada 2020

Organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja Event Line. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie Koła poprzez wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wypełnionego na podane adresy mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zdjęcia z telefonu wypełnionego formularza na podane numery telefonu 608 007907, 792 386 736.

Konkurs polega na zebraniu jak największej ilości numerów gospodarstw rolnych, które podczas trwania konkursu samo spisały się przez internet.

Ponadto aby konkurs miał szanse wystartować potrzebujemy zebrać 100 formularzy zgłoszeniowych.

Zgłoszenia można nadsyłać w terminie do 31 października 2020 r do godz. 23:59. Po tym terminie zgłoszenia nie będą respektowane.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku