Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /joomla25/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php on line 25

Ponownie wandale demolują szkołę w Tarnowcu!

Cannot find 2008/szkola_wandale/wandale2 folder inside /joomla25/images/stories/2008/szkola_wandale/wandale2/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.537 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40

Kolejny raz młodociani wandale zdemolowali obiekt  sali gimnastycznej w Tarnowcu. Wynikiem ich nocnych wybryków są wybite szyby, zniszczone okna i wulgarne  napisy na  ścianie budynku. Tym razem sprawa trafi do prokuratury, ponieważ dotychczasowe działania Policji z Tarnowca takie jak dyżury w strojach cywilnych, wzmożone patrole w okolicy szkoły czy nawet ukaranie kilku  młodych ludzi mandatami, nie przyniosły  spodziewanych  rezultatów. Sprawcy tych  zniszczeń wydają się być nadal bezkarni.

Miejmy jednak nadzieję, że podjęte przez policję i prokuraturę działania zakończą jak najszybciej te bezmyślne i niezrozumiałe akty wandalizmu, które są jednie dowodem głupoty sprawców i braku przestrzegania przez nich  jakichkolwiek zasad i norm społecznych.

• Przerwa w dostawie wody!

GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

• III Przetarg na sprzedaż drzew

Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk