Przekazanie sprzętu ratowniczego

We wtorek 24 września 2019 roku przy remizie OSP w Tarnowcu odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu ratowniczego dla jednostek OSP KSRG Tarnowiec oraz OSP Potakówka, sfinansowanego przez Fundusz Sprawiedliwości - Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Uroczystego przekazania sprzętu dokonał Jan Czubik - Wójt Gminy Tarnowiec wraz z Marią Kurowską – Radną Sejmiku oraz Członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Ponadto w uroczystości udział wzięli: st. bryg. Marek Górniak - Komendant Powiatowy PSP w Jaśle, dh Wiktor Barański - Prezes ZOG ZOSP RP w Tarnowcu, dh Jarosław Lula Komendant Gminny oraz druhowie z jednostek OSP.

Jednostka OSP KSRG Tarnowiec wzbogaciła się o zestaw podpór stabilizujących PT-1200z, służących do ratownictwa technicznego a druhowie z Potakówki odebrali nowy agregat prądotwórczy HONDA EA 3000 AVR.

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG

• Przerwa w dostawie wody!

GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

• III Przetarg na sprzedaż drzew

Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk