XXI Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy

Uprzejmie informuję, że w dniu 13 marca 2020r. (tj. piątek) o godz. 12:30 w świetlicy Urzędu Gminy odbędzie się XXI Nadzwyczajna SESJA RADY GMINY TARNOWIEC

Proponowany porządek obrad sesji Rady Gminy:

1. Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwał w sprawie:
    1. zmian budżetu gminy Tarnowiec na 2020 rok;
    2. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Tarnowiec na lata 2020-2030;
    3. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Powiatu Jasielskiego na budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1847R Szebnie - Tarnowiec - Jedlicze - Potok w miejscowościach Dobrucowa i Tarnowiec w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Budowa chodników przy drogach powiatowych";
    4. wyrażenia zgody na zawarcie Porozumienia powierzającego Miastu Jasłu przez Gminę Tarnowiec zadania z zakresu pomocy społecznej.
  4. Zamknięcie obrad sesji.

Rady Gminy Tarnowiec
Jarosław Pękala