XXVI Sesja Rady Gminy

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 10 września 2020r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tarnowcu odbędzie się XXVI SESJA RADY GMINY TARNOWIEC.

Proponowany porządek obrad sesji Rady Gminy:

1. Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXV sesji Rady Gminy Tarnowiec.
  4. Informacja z wykonania budżetu gminy Tarnowiec za I półrocze 2020 roku.
  5. Informacja z działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu i Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowcu za rok 2019.
  6. Informacja o stanie przygotowania placówek oświatowych do roku szkolnego 2020/2021.
  7. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawie:
    1. zmian budżetu Gminy Tarnowiec na 2020 rok,
    2. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Tarnowiec na lata 2020-2030,
    3. upoważnienia Wójta Gminy Tarnowiec do zaciągnięcia zobowiązania fi-nansowego na realizację zadania pod nazwą: „Poprawa efektywności energe-tycznej w budynkach szkolnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki",
    4. wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Sądkowa o numerze ewid. działki 233.
  8. Interpelacje i zapytania radnych.
  9. Wolne wnioski i oświadczenia.
  10. Zamknięcie obrad sesji.

Rady Gminy Tarnowiec
Jarosław Pękala