Sesja Rady Gminy

Sesja Rady GminyUprzejmie informujemy, że w dniu 29 września 2008r. (poniedziałek) o godzinie 11:00, w świetlicy Urzędu Gminy odbędzie się Sesja Rady Gminy.

INFORMACJA

Uprzejmie informuję, że w dniu 29 września 2008r. (poniedziałek) o godzinie 11:00, w świetlicy Urzędu Gminy odbędzie się Sesja Rady Gminy.

Porządek obrad sesji:

1. Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Interpelacje i zapytania radnych.
5. Podjęcie uchwał w sprawie:

a) ustalenia stawek jednostkowych dotacji przedmiotowej dla Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej w Tarnowcu,
b) dopłat do ceny 1m3 dostarczonej wody,
c) zmian budżetu Gminy Tarnowiec na 2008 rok,
d) wprowadzenia zmian do uchwały Nr XVI/108/08 Rady Gminy Tarnowiec z dnia 10 marca 2008 roku w sprawie budżetu Gminy Tarnowiec na 2008 rok,
e) planu sieci szkół prowadzonych przez Gminę Tarnowiec,
f) sprzedaży nieruchomości,
g) przyjęcia „Strategi Rozwoju Gminy Tarnowiec na lata 2008-2015”,
h) zatwierdzenia Planu Odnowy Miejscowości Gliniczek na lata 2008-2015.

6. Wolne wnioski i zapytania.
7. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy.

Tarnowiec, 2008-09-22

Przewodniczący Rady Gminy
Tadeusz Śmietana

• Przerwa w dostawie wody!

GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

• III Przetarg na sprzedaż drzew

Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk