Zasady korzystania z boisk sportowych w czasie epidemii koronowirusa

ZASADY KORZYSTANIA Z BOISK SPORTOWYCH W CZASIE

EPIDEMII KORONOWIRUSA

W oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku w wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020r.poz. 792) udostępniamy z dniem 6 lipca 2020r. boiska przyszkolne i siłownie. Boiska i siłownie będą czynne w dni robocze w godzinach od 9.00 do 21.00.

Udostępnione boiska zlokalizowane są przy placówkach szkolnych:

1. Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, Tarnowiec 230
  2. Szkoła Podstawowa w Łubnie Szlacheckim, Łubno Szlacheckie 109,
  3. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Umieszczu, Umieszcz 12

Udostępnione siłownie zewnętrzne zlokalizowane w miejscowościach:

1. Tarnowiec
  2. Łubno Szlacheckie
  3. Umieszcz
  4. Wrocanka
  5. Glinik Polski
  6. Sądkowa

Korzystających z boisk i siłowni uprasza się o bezwzględne przestrzeganie określonego reżimu sanitarnego w związku z epidemią Covid-19. Ponadto będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa:

• zachowanie dystansu społecznego,
  • brak możliwości z korzystania z szatni i węzła sanitarnego,
  • zaopatrzenia się w środki do dezynfekcji we własnym zakresie,
  • obowiązkowej dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
  • korzystania z osobistego sprzętu sportowego i dezynfekowania go po zakończonych zajęciach,
  • korzystania z koszy na śmieci zgodnie z ich oznakowaniem,
  • grupy zorganizowane powinny być zgłaszane na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej
    • Umieszcz: 533 677 144,
    • Łubno Szlacheckie 722 372 053,
    • Tarnowiec 694 157 227
  • tylko osoby zdrowe mogą korzystać z udostępnionego boiska,
  • osoby korzystające z udostępnionych obiektów nie mogą swobodnie przemieszczać się po pozostałym terenie przyszkolnym,

Podane godziny funkcjonowania obiektów będą obowiązywały od 06.07.2020do 30.09.2020

• Przerwa w dostawie wody!

GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

• III Przetarg na sprzedaż drzew

Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk