Zmarł Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik

Jan Czubik

Z żalem informujemy, że w dniu 16 października zmarł Wójt Gminy Tarnowiec Jan Czubik.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. Po ukończeniu studiów pozostał w Krakowie pracując w biurze projektowym i na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dalsze lata swojej pracy zawodowej spędził w Austrii prowadząc własną działalność gospodarczą. Po powrocie na stałe do Polski, prowadząc w dalszym ciągu działalność biznesową zaangażował się w życie społeczne pełniąc między innymi funkcje: Radnego Gminy Tarnowiec IV i VI kadencji, Członka Zarządu Związku Gmin Dorzecza Wisłoki od 2014 roku, Prezesa Zarządu Towarzystwa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, Członka Komisji Rewizyjnej Powiatowo - Gminnego Związku Komunikacyjnego w Jaśle, Vice - Prezesa Stowarzyszenia Lokalnej Grupa Działania „Nowa Galicja”. Wójtem Gminy Tarnowiec został po raz pierwszy w 2014 rok pełnienie tej funkcji stało się jego misją i pasją, którą wykonywał z całkowitym zaangażowaniem aż do samego końca.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 18 października br. ( niedziela ) godzina 14:00 w Sanktuarium MBZ w Tarnowcu.

Jan Czubik