Informacja o konsultacjach społecznych

Zgodnie z przyjętą Uchwałą Nr 212/4311/20 Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 20 października 2020 r., ogłasza się konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w 2021 roku w województwie podkarpackim.

Termin konsultacji:

od 22 października do 6 listopada 2020 r.

Uwagi i wnioski można przesyłać na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem
Al. Ł. Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów

lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje o konsultacjach: