Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /joomla25/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php on line 25

Turniej piłki siatkowej

Cannot find roztoki/siatkowka-2008 folder inside /joomla25/images/stories/roztoki/siatkowka-2008/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.537 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40
Turniej piłki siatkowejW dniu 19 września br. na obiektach Zespołu Szkół w Roztokach odbyły się finały rozgrywek w siatkówkę plażową dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych

W dniu 19 września br. na obiektach Zespołu Szkół w Roztokach odbyły się finały rozgrywek w siatkówkę plażową dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Pierwotne impreza miała odbyć się na przyszkolnym boisku do siatkówki plażowej, niestety plany pokrzyżowała pogoda i rozgrywki przeniesiono do sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Roztokach.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie w turnieju finałowym udział wzięło 12 drużyn, podzielonych według kategorii dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych oraz dziewcząt i chłopców z gimnazjów.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt triumfowały zawodniczki z Czeluśnicy, a wśród chłopców najlepsi byli zawodnicy z Tarnowca, również tarnowiecczanie wygrali w rywalizacji męskich dwójek gimnazjalistów. Wśród dziewcząt zwyciężyły uczennice Zespołu Szkół w Roztokach. Wyrównany poziom wśród Szkół Podstawowych zaprezentowali zawodnicy i zawodniczki SP 2 z Osobnicy i SP z Wrocanki.

Rozgrywki zakończono rozdaniem nagród. Każda drużyna otrzymała dyplom, puchar bądź statuetkę oraz nagrodę w postaci piłki do siatkówki plażowej. impreza odbyła się dzięki dotacji Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Patronat honorowy objął Podkarpacki Wicekurator Oświaty Pan Antoni Wydro. Wniosek o dotacje złożony został czerwcu br. przez przedstawiciela jasielskiego Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici” – Łukasza Kotulaka.

Organizatorzy dziękują wszystkim nauczycielom, opiekunom, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w realizacji tych zawodów, a w szczególności Januszowi Pruchnikowi, Marcinowi Gałuszka, Januszowi Drabikowi, Jackowi Barzykowi, Panu Jackowi Wilkowi, Bożenie Majkut-Bochnia, Agnieszce Pętlak,

Organizatorzy i uczestnicy postanowili spotkać się ponownie wiosną 2009 roku i w lepszych warunkach pogodowych rozegrać turniej siatkówki plażowej wg wytycznych FIVA.

• Przerwa w dostawie wody!

GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

• III Przetarg na sprzedaż drzew

Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk