^ Idź do góry
facebook

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /joomla25/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/templates/classic_centered/index.php on line 25

Turniej piłki siatkowej

Cannot find roztoki/siatkowka-2008 folder inside /joomla25/images/stories/roztoki/siatkowka-2008/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:IdeaWebServer/0.83.537 (like Apache)
Client OS:Unknown
PHP:5.6.40
Turniej piłki siatkowejW dniu 19 września br. na obiektach Zespołu Szkół w Roztokach odbyły się finały rozgrywek w siatkówkę plażową dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych

W dniu 19 września br. na obiektach Zespołu Szkół w Roztokach odbyły się finały rozgrywek w siatkówkę plażową dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Pierwotne impreza miała odbyć się na przyszkolnym boisku do siatkówki plażowej, niestety plany pokrzyżowała pogoda i rozgrywki przeniesiono do sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Roztokach.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie w turnieju finałowym udział wzięło 12 drużyn, podzielonych według kategorii dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych oraz dziewcząt i chłopców z gimnazjów.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt triumfowały zawodniczki z Czeluśnicy, a wśród chłopców najlepsi byli zawodnicy z Tarnowca, również tarnowiecczanie wygrali w rywalizacji męskich dwójek gimnazjalistów. Wśród dziewcząt zwyciężyły uczennice Zespołu Szkół w Roztokach. Wyrównany poziom wśród Szkół Podstawowych zaprezentowali zawodnicy i zawodniczki SP 2 z Osobnicy i SP z Wrocanki.

Rozgrywki zakończono rozdaniem nagród. Każda drużyna otrzymała dyplom, puchar bądź statuetkę oraz nagrodę w postaci piłki do siatkówki plażowej. impreza odbyła się dzięki dotacji Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Patronat honorowy objął Podkarpacki Wicekurator Oświaty Pan Antoni Wydro. Wniosek o dotacje złożony został czerwcu br. przez przedstawiciela jasielskiego Związku Młodzieży Wiejskiej „Wici” – Łukasza Kotulaka.

Organizatorzy dziękują wszystkim nauczycielom, opiekunom, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w realizacji tych zawodów, a w szczególności Januszowi Pruchnikowi, Marcinowi Gałuszka, Januszowi Drabikowi, Jackowi Barzykowi, Panu Jackowi Wilkowi, Bożenie Majkut-Bochnia, Agnieszce Pętlak,

Organizatorzy i uczestnicy postanowili spotkać się ponownie wiosną 2009 roku i w lepszych warunkach pogodowych rozegrać turniej siatkówki plażowej wg wytycznych FIVA.

 

BIP

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

  Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Powszechny Spis Rolny 2020

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne

Airly - Jakość powietrza


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 42 555 00

FAX: +48 13 42 555 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Przerwa w dostawie wody!

  GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 23.02.2021 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi w miejscowości Tarnowiec, Dobrucowa, Sądkowa i Roztoki. Za utrudnienia przepraszamy.

 • III Przetarg na sprzedaż drzew

  Wójt Gminy Tarnowiec ogłasza drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż na pniu drzew rosnących na działkach nr 73 i 147 zlokalizowanych w miejscowości Roztoki w ilości 2 sztuk

 • Opóźnienie w odbiorze odpadów komunalnych

  GPGK w Tarnowcu Sp. z o. o. informuje, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi panującymi na drogach, odpady komunalne mogą zostać zabrane z opóźnieniem.

 • Informacja

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 24 grudnia 2020 r. tj. (czwartek - wigilia) jest dniem wolnym od pracy.

 • Podawanie stanów liczników

  Zwracamy się z prośbą do mieszkańców posiadających liczniki na sieci wodociągowo-kanalizacyjnej o pilne przekazywanie rzeczywistych odczytów liczników do dnia 18.12.2020 r. w celu wystawienia faktury za IV kwartał 2020 r.

Sport

Mapa-kontakt