Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W dniu 20 września w Trzcinicy odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce pod patronatem Starostwa Powiatowego w Jaśle. W zawodach tych brała udział 17-osobowa reprezentacja z ZSP w Łubnie Szlacheckim.

Nasi uczniowie po raz kolejny nie zawiedli zdobywając aż dziewięć medali, w tym cztery złote, cztery srebrne i jeden brązowy.

Medale złote zdobyli:

1. Głowacka Ewa – bieg na dystansie 300m (kat. gimnazjum);
  2. Chorzępa Agnieszka – bieg na dystansie 600m (kat. gimnazjum);
  3. Ziobro Mirosław – bieg na dystansie 1000m (kat. gimnazjum );
  4. Sajdak Katarzyna, Różycka Gabriela, Głowacka Ewa, Chorzępa Agnieszka – sztafeta 4 x 100m (kat. gimnazjum).

Medale srebrne zdobyli:

1. Słota Radosław – bieg na dystansie 1000m (kat. SP);
  2. Bobula Natalia – rzut p. palantową (kat. SP);
  3. Gradowicz Natalia – bieg na dystansie 600m (kat. SP);
  4. Różycka Gabriela – bieg na dystansie 100m (kat. gimnazjum).

Medal brązowy zdobyła:

1. Sajdak Katarzyna – bieg na dystansie 100m (kat. gimnazjum).

Wszyscy medaliści otrzymali piękne medale i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle. Należy również pochwalić pozostałych uczniów, którzy mimo, iż nie udało im się wywalczyć miejsca na podium to dzielnie walczyli plasując się na wysokich miejscach.

Szkołę reprezentowali:

Biernacka Kornelia, Kozioł Magdalena, Bobula Natalia, Gierlicka Weronika, Gradowicz Natalia, Chorzępa Agnieszka, Sajdak Katarzyna, Słota Emilia, Głowacka Ewa, Różycka Gabriela, Zajchowska Julia, Pęcak Przemysław, Znój Mateusz, Ziobro Mirosław, Kosiek Łukasz, Kłodowski Kacper, Słota Radosław.

Wyjazd na w/w zawody odbył się dzięki pomocy Komisji Zwalczania Problemów Alkoholowych działającej przy Gminie Tarnowiec, za co w imieniu społeczności uczniowskiej bardzo dziękujemy.

Opracował: TK

22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg