Drużynowe Biegi Przełajowe

Awans do Finału Wojewódzkiego drużyny dziewcząt z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim. I miejsce indywidualnie Agnieszki Chorzępy w kategorii szkół gimnazjalnych.

6 kwietnia w Krośnie odbyły się rejonowe Indywidualno-Drużynowe Biegi Przełajowe. Na zawodach tych po raz kolejny świetny występ odnotowali uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim. W doborowej stawce ośmiu najlepszych drużyn z czterech powiatów: krośnieńskiego, Krosna gr., strzyżowskiego i jasielskiego uczennice z Gimnazjum z Łubna Szlacheckiego zajęły drugie miejsce i wywalczyły awans na Finał Wojewódzki, który odbędzie się w Kolbuszowej 24 kwietnia.

Oprócz znakomitego wyniku drużyny nasza uczennica Agnieszka Chorzępa w klasyfikacji indywidualnej zajęła I miejsce, pokonując ponad 40 zawodniczek.

Chłopcy z Gimnazjum z Łubna Szlacheckiego zajęli siódme miejsce.

W zawodach wystartowały również dwie uczennice ze SP w Łubnie Szlacheckim zajmując miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Szkołę Podstawową reprezentowały: Kornelia Biernacka i Marlena Syrek.

Gimnazjum reprezentowały:

Agnieszka Chorzępa, Emilia Słota, Ewa Głowacka, Gabriela Różycka, Katarzyna Sajdak i Gabriela Śmietana.

Gimnazjum reprezentowali:

Euzebiusz Słota, Patryk Znój, Mirosław Ziobro, Przemysław Pęcak, Mateusz Białek i Bartosz Szurkiewicz.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wych. fiz. p. Tomasz Korzeniowski i p. Andrzej Faber.

Wyjazd na zawody odbył się dzięki finansowemu wsparciu przez Komisję Zwalczania Problemów Alkoholowych działającą przy Gminie Tarnowiec, za co w imieniu uczniów bardzo dziękujemy.

Opracował: TK

DSC_0076 (1).JPGDSC_0077 (1).JPGDSC_0081 (1).JPGDSC_0082 (1).JPGDSC_0083 (1).JPGDSC_0084 (1).JPGDSC_0086 (1).JPGDSC_0087 (1).JPGDSC_0088.JPG