Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

Bardzo dobry występ uczniów z SP w Łubnie Szlacheckim podczas powiatowych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 9 października w Trzcinicy odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Świetny start na tych zawodach odnotowali uczniowie ze SP w Łubnie Szlacheckim. Trzy startujące sztafety awansowały na zawody rejonowe. Dwie sztafety, zarówno dziewczyny jak i chłopcy, w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej klas VII, VIII i IIIG zajęli I miejsce, a sztafeta chłopców w Igrzyskach Dzieci klas IV – VI po bardzo zaciętej i wyrównanej walce zajęła II miejsce.

Wyjazd na te zawody odbył się dzięki finansowemu wsparciu Komisji Zwalczania Problemów Alkoholowych działającej przy Gminie Tarnowiec. W imieniu społeczności uczniowskiej bardzo dziękujemy.

KRUS - zasady obsługi interesantów
    Idziemy na wybory
    Apel do mieszkańców

Polsko-Słowacki rozwój turystyki na obszarze transgranicznym