Gminy Przegląd Zespołów Tanecznych

Dnia 12 czerwca 2007 roku w Szkole Podstawowej we Wrocance odbył się Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych, który jak co roku zgromadził zaprzyjaźnione szkoły z Gminy. Przegląd adresowany jest do uczniów klas I - VI. W tym roku zgłosiło się sześć zespołów tanecznych z następujących szkół: SP Brzezówka, SP Łubienko, SP Nowy Glinik, SP Potakówka, ZS Roztoki i SP Wrocanka. Łącznie w Przeglądzie wzięło udział 66 uczniów. Przedsięwzięcie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci za sprawą przyjaznej atmosfery. "Dreszczyk emocji", który towarzyszy występom na uczestników działa mobilizująco, stąd też wysoki poziom wszystkich prezentacji tanecznych. Sponsorem głównym jest Gmina Tarnowiec, dzięki której zakupiono nagrody dla każdego uczestnika. Ze swej strony szkoła zapewniła poczęstunek.

SP Brzezówka - Taniec Nowoczesny

SP Glinik Nowy - Taniec Nowoczesny