Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016 w Roztokach

Stowarzyszenie "Unia Szkół"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach

W roku szkolnym 2015/2016 do szkoły uczęszczało 40 uczniów. Brali oni udział w licznych konkursach powiatowych, gminnych i międzyszkolnych, odnosząc w nich liczne sukcesy. Żegnając się z klasą szóstą chcemy pochwalić się ich życiowymi sukcesami i osiągnięciami.

Klasa VI Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Roztokach to niewielki zespół liczący czterech uczniów, których już dziś wiemy, że będzie nam brakować.

Bartosz Polak już w pierwszej klasie wyróżniał się wśród kolegów swoją wiedzą i zainteresowaniami. Brał udział w wielu konkursach szkolnych, gminnych i powiatowych, uzyskując zawsze czołowe miejsca. W bieżącym roku szkolnym za szczególne osiągnięcia i najwyższą średnią ocen otrzymał Nagrodę Wójta gminy Tarnowiec. Potwierdzeniem jego zdolności i umiejętności są także wyniki jakie uzyskał na sprawdzianie szóstoklasisty: j. polski- 100%, matematyka-100%, j. angielski- 98%.

Sebastian Rozpara swą pracą i zaangażowaniem udowodnił, że można go zaliczyć do grona najlepszych uczniów. Uzyskał bardzo wysoki wynik na sprawdzianie 100 % - j. angielski, 90 % - matematyka.

Maksymilian Kołek szczególnie uzdolniony manualnie uczeń, który w tym roku reprezentował szkołę  w różnych konkursach plastycznych. Największym jego sukcesem był udział w Powiatowym Konkursie organizowanym przez Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie - "Bezpieczni w ruchu drogowym" – na 1112 nadesłanych prac, praca Maksymiliana zajęła I miejsce.

Przemysław Barnaś uczeń koleżeński, interesujący się mechaniką samochodową i zagadnieniami przyrodniczymi.

Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy ich jak najwięcej na kolejnym etapie edukacji.

Na wakacje zamawiamy dla Was słońce, abyście dobrze wypoczęli i uzupełnili zapasy sił.

Wszystkiego dobrego!

Absolwenci Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Roztokach