Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Łubienku

Rada Pedagogiczna i Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Lubienku w roku szkolnym 2015/2016 do nagrody Wójta Gminy Tarnowiec, którą wręczano w Urzędzie Gminy dnia 23 czerwca 2016 r. o godz. 10:00, wytypowała uczennicę klasy V - Jessikę Piekmk.

Jessika brała udział w wielu konkursach na szczeblu gminnym, m.in. w konkursie 2 Aniołem w tle, gdzie otrzymała wyróżnienie oraz konkursie poezji Marii Konopnickiej Poezja w słowach i obrazach -za swoją pracę plastyczną również otrzymała wyróżnienie; poza tym uczestniczyła w szkolnych konkursach orgiami i znajomości legend oraz aktywnie działała w Samorządzie Uczniowskim jako przewodnicząca szkoły. Na koniec roku szkolnego uczennica ta osiągnęła wysoką średnią ocen - 5,0 oraz zasłużyła na wzorowe zachowanie i świadectwo z wyróżnieniem.

Wysoką średnią ocen (5,0) oraz wzorowym zachowaniem może również poszczycić się uczeń klasy V - Bartosz Misiołek; brał także udział w wielu konkursach, reprezentując godnie szkołę. Bardzo dobre zachowanie i średnią ocen 4,81 osiągnął Jakub Machocki, uczeń tejże klasy. Należy wspomnieć, że Jakub brał udział w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym Świetlik, za co został uhonorowany dyplomem i nagrodą książkową. Chłopcy aktywnie działali w Samorządzie Uczniowskim wspomagając m. in. akcję charytatywną Góra grosza i Zbieramy nakrętki dla Izabelki.