Zawody w biegach przełajowych

W dniu 19 października w Krośnie odbyły się rejonowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. W doborowej stawce siedmiu sztafet z czterech powiatów: Krosno, krośnieńskiego, strzyżowskiego i jasielskiego nie zabrakło zawodniczek z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim, które wywalczyły ten awans z eliminacji powiatowych.

Nasi uczniowie świetnie spisali się podczas rywalizacji na wszystkich zmianach sztafetowych. Ku zaskoczeniu wszystkich aż do końca dziewiątej zmiany nasza drużyna prowadziła bieg, ale o wyniku decyduje  przybiegnięcie na metę ostatniego dziesiątego zawodnika. W końcówce nieco zabrakło nam sił, aby odeprzeć atak faworytów tych zawodów. Mimo to nasza drużyna zajęła wysokie  IV miejsce, a do drugiego miejsca, które dawało awans na finał wojewódzki zabrakło bardzo niewiele.

Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Chorzępa, Katarzyna Sajdak, Klaudia Gierlasińska, Ewa Głowacka, Gabriela Różycka, Emilia Słota, Zuzanna Madejska, Aleksandra Jabłońska, Weronika Gradowicz i Wiktoria Kubal, zawodnikiem rezerwowym była Julia Zajchowska.

Wjazd na opisane zawody sponsorowała Komisja Zwalczania Problemów Alkoholowych działająca przy Gminie Tarnowiec, za co w imieniu społeczności uczniowskiej dziękujemy.

Opracował: TK

DSC_0057.JPGDSC_0061.JPGDSC_0064.JPGDSC_0071.JPGDSC_0072.JPGDSC_0074.JPGDSC_0075.JPGDSC_0076.JPGDSC_0078.JPGDSC_0079.JPGDSC_0080.JPGDSC_0083.JPGDSC_0084.JPG