Kolejne medale zdobyte przez uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim

W dniu 21 października w Trzcinicy odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny świetnie się spisali zdobywając trzy medale. W kategorii gimnazjalnej na dystansie 1000m wśród dziewcząt nasze uczennice wywalczyły dwa pierwsze miejsca. Agnieszka Chorzępa zdobyła złoty medal, a Ewa Głowacka srebrny. Wśród chłopców z gimnazjum na dystansie 1500m Mirosław Ziobro wywalczył brązowy medal, a Euzebiusz Słota uplasował się tuż za podium. Podobnie Natalia Bobula w kategorii szkół podstawowych na dystansie 1000m kl. V-VI zajęła wysokie czwarte miejsce.

Pozostali nasi uczniowie również bardzo dobrze się spisali zajmując wysokie pozycje.

Oto ich miejsca:

• V miejsce -  Eryk Flaga w kategorii klas III-IV SP (500m),
  • V miejsce – Łukasz Kosiek, VI miejsce – Radosław Słota w kategorii klas V-VI SP (1000m).

Wszystkim uczniom dziękujemy i gratulujemy sportowej postawy i bardzo dobrych wyników.

Opracował: TK

1224.jpg1226.jpg1235.jpg1324.jpg1402.jpg