O stronie - nowości

Od powstania strony www.tarnowiec.eu minęło już przeszło 2 miesiące.

Strona Gminy Tarnowiec www.tarnowiec.eu istnieje już ponad 2 miesiące. Od oficjalnej premiery na stronie odnotowaliśmy ponad 4500 odsłon myślę, że jak na początek nie jest to wynik zły jednakże aby utrzymywać dalsze zainteresowanie stroną będziemy starać się o zamieszczać jak najwięcej wiadomości z terenu Gminy jak również poszerzać ilość stałych pozycji. Samą stronę staramy się wzbogacać i poszerzać jej funkcjonalność, są to czasami drobne i może nie zauważalne rzeczy jak np. możliwość komentowania zdjęć galerii, lub istniejące już od miesiąca forum naszej Gminy adresem www.tarnowiec.eu/forum.

Przeglądając statystyki wyszukiwarki na stronie często pojawiają się zapytania dotyczące ofert sprzedaży przede wszystkim nieruchomości. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić na stronie możliwość zamieszczania ogłoszeń. Ogłoszenie można zamieścić klikając po prawej stronie strony w Ogłoszenia lub pod adresem www.tarnowiec.eu/ogloszenia. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne jednak aby wysłać ogłoszenie konieczne jest zarejestrowanie się, oraz akceptacja regulaminu.

Oferujemy również bezpłatne zamieszczenie informacji na temat firm działających na obszarze Gminy Tarnowiec, w formie krótkiej notatki lub banera reklamowego, co może być dla państwa firmy skutecznym sposobem reklamy. Kontakt w sprawie zmieszczenia reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem:  013 44 369 36.

Nowości:
06.09.2007 Krótkie informacje
  Po kliknięciu na "Aktualności" pojawi się podmenu "Krótkie informacje". Artykuły te wyświetlane są również nad prawym menu w postaci "przewijających" się informacji.
03.09.2007 Zmiany w Komentarzach
  Ze względu na spam który trafia na stronę poprzez formularze komentarzy przy artykułach jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia pewnych utrudnień. Aby wysłać komentarz należy przed kliknięciem w WYŚLIJ należy przepisać tekst z obrazka z uwzględnieniem dużych i małych liter. Za utrudnienie przepraszamy!
16.08.2007 Nowe fotografie w dziale "Tarnowiec Dawniej"