^ Idź do góry
facebook

O stronie - nowości

Od powstania strony www.tarnowiec.eu minęło już przeszło 2 miesiące.

Strona Gminy Tarnowiec www.tarnowiec.eu istnieje już ponad 2 miesiące. Od oficjalnej premiery na stronie odnotowaliśmy ponad 4500 odsłon myślę, że jak na początek nie jest to wynik zły jednakże aby utrzymywać dalsze zainteresowanie stroną będziemy starać się o zamieszczać jak najwięcej wiadomości z terenu Gminy jak również poszerzać ilość stałych pozycji. Samą stronę staramy się wzbogacać i poszerzać jej funkcjonalność, są to czasami drobne i może nie zauważalne rzeczy jak np. możliwość komentowania zdjęć galerii, lub istniejące już od miesiąca forum naszej Gminy adresem www.tarnowiec.eu/forum.

Przeglądając statystyki wyszukiwarki na stronie często pojawiają się zapytania dotyczące ofert sprzedaży przede wszystkim nieruchomości. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić na stronie możliwość zamieszczania ogłoszeń. Ogłoszenie można zamieścić klikając po prawej stronie strony w Ogłoszenia lub pod adresem www.tarnowiec.eu/ogloszenia. Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne jednak aby wysłać ogłoszenie konieczne jest zarejestrowanie się, oraz akceptacja regulaminu.

Oferujemy również bezpłatne zamieszczenie informacji na temat firm działających na obszarze Gminy Tarnowiec, w formie krótkiej notatki lub banera reklamowego, co może być dla państwa firmy skutecznym sposobem reklamy. Kontakt w sprawie zmieszczenia reklamy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem:  013 44 369 36.

 

Redakcja
 
Nowości:
06.09.2007 Krótkie informacje
  Po kliknięciu na "Aktualności" pojawi się podmenu "Krótkie informacje". Artykuły te wyświetlane są również nad prawym menu w postaci "przewijających" się informacji.
03.09.2007 Zmiany w Komentarzach
  Ze względu na spam który trafia na stronę poprzez formularze komentarzy przy artykułach jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia pewnych utrudnień. Aby wysłać komentarz należy przed kliknięciem w WYŚLIJ należy przepisać tekst z obrazka z uwzględnieniem dużych i małych liter. Za utrudnienie przepraszamy!
16.08.2007 Nowe fotografie w dziale "Tarnowiec Dawniej"
 
 
 • Gospodarstwo rolne oczami dziecka
  Gospodarstwo rolne oczami dziecka
 • Konkurs plastyczny
  Konkurs plastyczny
 • Wakacje na wsi w obiektywie
  Wakacje na wsi w obiektywie

BIP

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Portal Mapowy Gminy Tarnowiec

  Punkty Adresowe Gminy Tarnowiec

Powszechny Spis Rolny 2020

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Odpady Komunalne

Airly - Jakość powietrza


 Gmina Tarnowiec
38-204 Tarnowiec
NIP: 685-16-02-771

Telefon: +48 13 42 555 00

FAX: +48 13 42 555 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wesoły kundelek

Usuwanie wyrobów zawracających azbest z terenu Gminy Tarnowiec w roku 2017

nowagalicja

Obec Zlatá Baňa

Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu

Zespół Szkół Publicznych w TarnowcuZespół Szkół Publicznych w Łubnie Szlacheckim

GOK

GPGK

 • Informacja

  GPGK w Tarnowcu informuje, że 24 grudnia 2020 r. tj. (czwartek - wigilia) jest dniem wolnym od pracy.

 • Podawanie stanów liczników

  Zwracamy się z prośbą do mieszkańców posiadających liczniki na sieci wodociągowo-kanalizacyjnej o pilne przekazywanie rzeczywistych odczytów liczników do dnia 18.12.2020 r. w celu wystawienia faktury za IV kwartał 2020 r.

 • Harmonogram wywozu odpadów - 2021 rok

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Gminy Tarnowiec na rok 2021.

 • Awaria wodociągu - Umieszcz!

  GPGK w Tarnowcu informuje o przerwie w dostawie wody, która nastąpi 27.10.2020 r. w miejscowości Umieszcz w godzinach od 14.30 do około 18.00.

 • Przerwa w dostawie wody - Tarnowiec

  GPGK w Tarnowcu informuje, że dnia 12.10.2020 r. nastąpi przerwa w dostawie wody, spowodowana awarią. Przerwa wystąpi na terenie Tarnowca od kościoła w stronę Wrocanki. Za utrudnienia przepraszamy

Sport

Mapa-kontakt