Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowcu zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Życzenia

Wyświetl większą mapę

W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), w trosce o bezpieczeństwo petentów i pracowników, prosimy aby osoby, u których występują takie objawy jak: gorączka, kaszel lub które w ostatnim czasie wróciły zza granicy, nie przychodziły do urzędu osobiście lecz załatwiały sprawy poprzez e-mail, telefonicznie lub przez pełnomocników (z upoważnieniem).

Sprawy związane z uiszczaniem płatności za podatki i odpady mogą być dokonywane w formie przelewów bezgotówkowych a także u sołtysów.
Działania powyższe mają spowodować ograniczenie dużej ilości osób przebywających na terenie Urzędu Gminy i są podyktowane troską o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu Gminy.

{youtube}q2EnazThZIw{/youtube}

{slider=Brzezówka} >{/slider}

{slider=Czeluśnica} {/slider}

{slider=Dobrucowa} {/slider}

{slider=Gąsówka} {/slider}

{slider=Gliniczek} {/slider}

{slider=Glinik Polski} {/slider}

{slider=Łajsce} {/slider}

{slider=Łubienko} {/slider}

{slider=Łubno Szlacheckie} {/slider}

{slider=Łubno Opace} {/slider}

{slider=Nowy Glinik} {/slider}

{slider=Potakówka} {/slider}

{slider=Roztoki} {/slider}

{slider=Sądkowa} {/slider}

{slider=Tarnowiec} {/slider}

{slider=Umieszcz} {/slider}

{slider=Wrocanka} {/slider}

Nasza wieś Brzezówka położona jest 2,5 km od Tarnowca, trochę po górkach, reszta jest w kotlinie między dwoma lasami i rzeką. Koło Gospodyń Wiejskich w Brzezówce przechodziło wzloty i upadki, ale odkąd powstało w 1948 roku, nieprzerwanie pracuje i zajmuje się działalnością społeczną dla rozwoju wsi i jej mieszkańców.

{tab=Zaopatrzenie w wodę}

GPGK w Tarnowcu sp. zo.o. eksploatuje własną infrastrukturę wodociągową zaopatrując w wodę mieszkańców Wsi Tarnowiec, Umieszcza, Sądkowej Dobrucowej i Roztok.

Również wydaje warunki techniczne na przyłącz wody oraz opiniuje projekty techniczne na wykonanie przyłącza.

Spółka wykonuje kompleksowo przyłącza wodociągowe - posiada wykwalifikowaną kadrę oraz specjalistyczny sprzęt.

Cennik - Taryfa zaopatrzenie w wodę po uwzględnieniu dopłat:

{tab=Ścieki komunalne}

GPGK w Tarnowcu sp. zo.o. eksploatuje gminną infrastrukturę kanalizacyjną oraz oczyszczalnię ścieków świadcząc usługi odprowadzenia ścieków dla mieszkańców Tarnowca,
Spółka wykonuje kompleksowo przyłącza kanalizacyjne- posiada wykwalifikowaną kadrę oraz specjalistyczny sprzęt.
Koszt wykonania przyłącza uzależniony jest od długości oraz warunków technicznych, wycena oparta jest o kalkulacje kosztorysową, która jest sporządzana indywidualnie dla każdego klienta przed podpisaniem umowy. Wykonanie przyłącza przez naszą firmę jest gwarancją jakości.
Opróżniamy zbiorniki bezodpływowe (osadniki) na terenie całej Gminy Tarnowiec cena za 1 m3, obejmuje transport i zrzut do gminnej oczyszczalni ścieków.

Cennik - taryfa na odprowadzenie ścieków po uwzględnieniu dopłat:

{tab=Inne usługi}

GPGK w Tarnowcu sp. z o.o. świadczy szeroką gamę  usług transportu rzeczy oraz osób, posiada Licencję na przewóz krajowy osób i rzeczy.

Oferujemy usługi wynajmu:

• Samochodu ciężarowego SCANIA z dźwigiem HDS - ładowność 8T
  • Samochodu ciężarowego IFA l 60 - ładowność 8T
  • Samochodu ciężarowego STAR 200w - ładowność 5T
  • Samochodu IVeco do 3,5T
  • Koparko ładowarki JCB
  • Koparki Kołowej Kramer
  • Autobusu AUTOSAN (transport okazjonalny - wycieczki, wesela, pogrzeby)
  • Walca drogowego - prowadzonego

Ceny konkurencyjne - indywidualne wyceny.

{/tabs}