Działając na podstawie paragrafu 8 rozporządzenia Ministra zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433), chcąc maksymalnie ograniczyć ryzyko zakażenia naszych interesantów i pracowników wirusem SARS-CoV»2, do odwołania postanowiłem ograniczyć bezpośrednie załatwianie spraw i apelować do Państwa o możliwie jak najczęstsze korzystanie przy załatwianiu spraw bieżących, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pracownicy PODR nie przerywają pracy, sprawy załatwiane będą drogą telefoniczną lub mailową; poniżej wskazane są numery telefonów, do których należy dzwonić w konkretnych sprawach.

Prosząc o wyrozumiałość, jestem przekonany o zrozumieniu dla podjętych ograniczeń i powszechnym korzystaniu z proponowanych sposobów załatwiania spraw.
Oczywiście w sprawach nie cierpiących zwłoki i wymagających bezpośredniego kontaktu można po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym ustalić miejsce, sposób i czas bezpośredniego załatwienia sprawy.

Numery telefonówL 13 44 628 54 lub 723 977 308

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.