W dniu 6 października w Trzcinicy odbyły się powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Jak co roku na tych zawodach nie zabrakło uczniów z ZSP w Łubnie Szlacheckim. Nasi uczniowie po raz kolejny odnieśli duży sukces zdobywając trzy medale i plasując się na wysokich pozycjach na mecie. W tym roku po raz pierwszy włączono wszystkie klasy gimnazjalne do jednej kategorii biegowej.

Wśród dziewcząt z gimnazjum nasza uczennica Agnieszka Chorzępa na dystansie 1000m z dużą przewagą wbiegła na metę zdobywając złoty medal i jednocześnie uzyskując awans na finał wojewódzki.

Również uczniowie ze Szkoły Podstawowej spisali się bardzo dobrze zdobywając dwa medale. W kategorii dziewcząt klas V-VI Aleksandra Jabłońska wywalczyła srebrny medal na dystansie 1000m, a jej młodszy kolega Łukasz Kosiek w kategorii klas III-IV na dystansie 500m zdobył medal brązowy. Wszyscy medaliści awansowali na finał wojewódzki, który odbędzie się 21 października w Kolbuszowej. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.