W dniu 14 sierpnia br. będziemy gościć na terenie naszej Gminy kolarzy w ramach wyścigu o "Puchar Uzdrowisk Karpackich". Wyścig umieszczony jest w kalendarzu UCI w grupie Tourów Europejskich. Posiada klasę 1.2 i jest jednym z ważniejszych wyścigów kolarskich. Dyrektorem wyścigu jest Pan Tadeusz Mytnik wicemistrz olimpijski, mistrz świata, zwycięzca Tour de Pologne, mistrz polski. Udział w wyścigu zapowiedziało 150 zawodników z ekip zagranicznych i polskich. Zawodnicy wystartują w Jedliczu o godzinie 12:00, a na mecie w Rymanowie Zdroju spodziewani są około godz. 16:00. Przez naszą Gminę będą przejeżdżać w godzinach:  12:15 - 12:30 - Potakówka - Tarnowiec - Dobrucowa w kierunku Szebni.

Organizatorzy przepraszają za chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i jednocześnie proszą o stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Zapraszamy mieszkańców gminy i gości do licznego udziału w kolarskiej imprezie i zachęcamy do gorącego dopingu zarówno  na trasie wyścigu jak i na mecie.  

Organizatorzy

XVII edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Puchar Uzdrowisk Karpackich"- 14.08.2016 r.