Uczniowie z ZSP w Łubnie Szlacheckim na sportowo spędzają czas podczas tegorocznych ferii.               

Dla uczniów ze SP został zorganizowany mecz sparingowy w mini piłce siatkowej z uczniami z zaprzyjaźnionej SP w Żarnowcu. Celem tego spotkania było nie tylko odciągnięcie dzieci od komputerów ale i lepsze przygotowanie do zbliżających się zawodów powiatowych. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyli w tym sportowym festiwalu siatkówki i bardzo radośnie w miłej i przyjaznej atmosferze mogli spędzić czas wolny. Jest to dla nich swego rodzaju nagroda za bardzo dobre wyniki sportowe i godne reprezentowanie swojej szkoły, a zarazem i gminy na wielu zawodach sportowych. Organizatorem tego spotkania był pan Tomasz Korzeniowski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP w Łubnie Szlacheckim i pan Jacek Janocha nauczyciel wychowania fizycznego w SP w Żarnowcu.

Natomiast uczniowie z Gimnazjum pod opieką pana Andzeja Fabra i pana Tomasza Korzeniowskiego uczestniczyli w III Turnieju Noworocznym w piłce nożnej halowej zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu w dniu 23.02.2010r. Drużyna z Gimnazjum z Łubna Szlacheckiego zajęła bardzo wysokie II miejsce za co otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom. W finale po bardzo wyrównanym spotkaniu nieznacznie przegrała z Gimnazjum w Świerzowej Polskiej 1:2.

Na turniej ten zgłosiło się sześć szkół gimnazjalnych : Potok, Zręcin, Kopytowa, Świerzowa Polska, Moderówka i Łubno Szlacheckie. Szkoły rozlosowano do dwóch grup.


Grupa A Grupa B
1.G. Potok 1.G. Świerzowa Polska
2.G. Zręcin 2.G. Moderówka
3.G. Kopytowa 3.G. Łubno Szlacheckie
   
Wyniki w grupach:
A1 A2 Potok – Zręcin  0:4
B1 B2 Świerzowa – Moderówka  4:0
A3 A1 Kopytowa – Potok  6:0
B3 B1 Łubno – Świerzowa 0:1
A2 A3 Zręcin – Kopytowa 5:2
B2 B3 Moderówka – Łubno 0:1        
Mecze półfinałowe:
Mistrz A – wicemistrz B  Zręcin – Łubno Szlacheckie   0:4
Wicemistrz A – mistrz B Kopytowa – Świerzowa Polska 0:4
Mecz o III miejsce:
Kopytowa – Zręcin 4:4 (dogrywka 1:0)
Mecz o I miejsce:
Świerzowa Polska – Łubno Szlacheckie 2:1
Gratulujemy uczniom z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim wzorowej postawy i bardzo dobrego wyniku sportowego i życzymy wszystkim wielu sukcesów sportowych i wszystkiego dobrego na ostatnie dni ferii.      
                               
Ze sportowym pozdrowieniem Tomasz Korzeniowski, nauczyciel wychowania fizycznego w Łubnie Szlacheckim.
 
DSCF2114.JPGDSCF2134.JPGDSCF2138.JPGDSCF2127.JPG