1) Kolejny sukces naszych młodych sportowców ze SP w Łubnie Szlacheckim. W dniu 4.11.2008r. uczniowie ze SP w Łubnie Szlacheckim reprezentowali naszą Gminę na zawodach powiatowych w mini unihokeju dziewcząt i chłopców w Jaśle. Oprócz naszej szkoły w zawodach brały udział jeszcze trzy szkoły jasielskie: SP4, SP6, SP8. W kategorii chłopców SP Łubno Szlacheckie pokonało wszystkie zespoły i zajęło I miejsce, a drużyna dziewcząt uplasowała się na III miejscu. Chłopcy ze SP w Łubnie Szlacheckim tym samym awansowali na półfinały wojewódzkie, które zostaną rozegrane w Sanoku w dniu 28.11.2008r. Trzymajmy za nich kciuki i życzmy jak najlepszego występu.

2) Dobry występ uczniów Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim. W dniu 5.11.2008r. w Dębowcu odbyła się Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców. Naszą Gminę reprezentowali chłopcy z Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim zajmując V miejsce.

3) Do zawodów strzeleckich proszę dopisać, prócz sukcesów drużynowych odnieśliśmy również sukcesy indywidualne - uczennica Gimnazjum w Łubnie Szlacheckim Barbara Augustyn zajęła III miejsce, a Jakub Chochołek zajął również III miejsce ex aequo z uczniem innej szkoły.

Opracował:
Tomasz Korzeniowski
nauczyciel WF
w Łubnie Szlacheckim