Dnia 01.06.2010r. w ZSP w Łubnie Szlacheckim z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany konkurs sportowy pod hasłem Żyj wesoło Baw się zdrowo. Do rywalizacji przystąpiło cztery szkoły podstawowe: SP Glinik Nowy, SP Łajsce, SP Glinik Polski i SP Łubno Szlacheckie. Dla dzieci zostało przygotowanych sześć zabaw w formie rywalizacji sportowej. Impreza ta rozpoczęła się od występu grupy gimnazjalnej, która przedstawiła dla wszystkich dzieci ze szkoły podstawowej i przybyłych gości Kopciuszka w formie teatralnej.Potem dzieci przystąpiły do rywalizacji sportowej.Zabawy dostarczyły wiele radości i emocji awyniki końcowe były następujące:

I miejsce - SP Łajsce 19 pkt

II miejsce - SP Łubno Szlacheckie 18 pkt

III miejsce - SP Glinik Nowy 13 pkt

IV miejsce - SP Glinik Polski 10 pkt

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali imienne dyplomy a trzy pierwsze zespoły medale, puchary i dyplomy dla drużyny.Każda szkoła otrzymała nagrody w postaci sprzętu sportowego. Po części sportowej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Dla wszystkich były lody w przerwach między zabawami a potem kiełbaska, bułeczki i napoje. Zabawy przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: pan Andrzej Faber i pan Tomasz Korzeniowski. Dla wszystkich dzieci był to radośnie spędzony czas , który dostarczył im wielu niezapomnianych wrażeń. Impreza ta została sfinansowana przez Komisję Zwalczania Problemów Alkoholowych przy Gminie Tarnowiec za co w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

05.JPG21.JPG14.JPG20.JPG13.JPG11.JPG15.JPG17.JPG19.JPG22.JPG07.JPG24.JPG10.JPG02.JPG09.JPG18.JPG16.JPG08.JPG23.JPG01.JPG04.JPG12.JPG06.JPG03.JPG