OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Tarnowiec

o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi
oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy
o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok.

Wójt Gminy Tarnowiec serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok.

  1. Cel konsultacji: zebranie opinii i uwag na temat projektu rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok.
  2. Przedmiot konsultacji: projekt rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok.
  3. Termin konsultacji: od 2 listopada 2016 r. do 14 listopada 2016 r.
  4. Forma konsultacji:
    • wyrażenie pisemnej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 96/2016 Wójta Gminy Tarnowiec z dnia 2 listopada 2016 r. w sprawie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok,
    • wyrażenie elektronicznej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 96/2016 Wójta Gminy Tarnowiec z dnia 2 listopada 2016 r. w sprawie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Tarnowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 rok, i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Odpowiedzialny za prowadzenie konsultacji jest Wydział Oświaty.