OGŁOSZENIE
Wójta Gminy Tarnowiec

o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały dotyczącej trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji.

Wójt Gminy Tarnowiec serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji

 1. Cel konsultacji: zebranie opinii i uwag na temat projektu uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji.
 2. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji.
  1. Termin konsultacji: od 20 grudnia 2016 r. do 28 grudnia 2016 r.
  2. Forma konsultacji:
   • wyrażenie pisemnej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 109/2016 Wójta Gminy Tarnowiec z dnia 20 grudnia 2016 r. w sprawie: konsultacji projektu uchwały dotyczącej trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji,
   • wyrażenie elektronicznej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 109/2016 Wójta Gminy Tarnowiec z dnia 20 grudnia 2016 r. w sprawie: konsultacji projektu uchwały dotyczącej trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Gminy Tarnowiec oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystywania dotacji, i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Odpowiedzialny za prowadzenie konsultacji jest Wydział Oświaty.