Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja z/s w Kołaczycach serdecznie zaprasza Państwa na organizowane z inicjatywy Burmistrz Miasta Kołaczyce Pani Małgorzaty Salacha spotkanie z Panią Kornelią Golombek - przedstawicielem Bildungsagentur z Düsseldorfu (organizacji, która pomaga w nawiązywaniu kontaktów handlowych między firmami polskimi, niemieckimi i holenderskimi, w celu rozwinięcia przedsiębiorczości, prowadzi seminaria europejskie o charakterze edukacyjnym oraz kursy językowe dla młodzieży szkolnej. Spotkanie które odbędzie się w dniu 05.04.2011 r. (wtorek) o godz.: 10:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczycach.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące firm i rozwoju gospodarczego naszego regionu, będzie ono nie tylko prezentacją, ale krokiem do rozwinięcia wspólnego zaufania, nim zaczną sie taktyczne kroki w stronę robienia wspólnych projektów lub biznesu. Będą też poruszone kwestie dotyczące możliwości skorzystania z praktyk zawodowych (NIE JEZYKOWYCH) dla uczniów szkól ponadlicealnych i czeladników, które mogą być powiązane z nauka niemieckiego - nie szkolnego ale nowoczesnego ZAWODOWERGO.

Chętnych uczestnictwa w spotkaniu bardzo prosimy o wcześniejsze w miarę szybkie potwierdzenie swojego udziału, telefonicznie +48 515 205 894  lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..