Przygotowania do otwarcia

,

Drodzy Czytelnicy,

W związku z decyzją Premiera, o wprowadzeniu drugiego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, Biblioteka w Tarnowcu przygotowuje się do otwarcia.

W celu zachowania bezpieczeństwa została wprowadzona „Procedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowcu w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników Biblioteki” oraz zmieniono godziny otwarcia. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

O konkretnym terminie zdecyduję po uzgodnieniu z organem prowadzącym i po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną.

My jesteśmy prawie gotowi na otwarcie biblioteki i czekamy na decyzję. Zostańcie z nami w kontakcie. Informacje podamy na stronie internetowej tak szybko, jak będzie to możliwe!

Będzie nam niezmiernie miło znowu spotkać się z Państwem w Bibliotece. Prosimy jednak o bezwzględne zachowanie bezpieczeństwa i przestrzeganie procedur.

Nowe zasady korzystania z biblioteki: Zasady obowiązujące użytkowników Biblioteki.

Dbajmy o nasze zdrowie, dbajmy o siebie nawzajem.

Wacław Kozdrój – Dyrektor GBP w Tarnowcu

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO
  WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO

  9 i 10 listopada 2023 r. odbyła się nasza dwudniowa wizyta studyjna w Zakopanem. Zorganizowaliśmy ją wyłącznie dla pracowników biblioteki w Tarnowcu. Celem wizyty było poznanie specyfiki regionu Podhalańskiego i jego wpływu na rozwój czytelnictwa. Zwiedziliśmy Mediatekę w Zakopanem oraz Muzeum Zakopiańskie, a w szczególności jego filię w Willi Oksza z wystawą prac Witkacego. Zwiedziliśmy […]


 • WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE
  WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE

  W ramach wizyty studyjnej 7 listopada 2023 r. odwiedziliśmy Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, wraz z jej filią – Arteteką. Zaczęliśmy od Arteteki. Nowoczesny kształt i wygląd budynku zachęcał do wejścia. Arteteka to przestrzeń twórcza, sprzyjająca wymianie myśli, wspólnym dyskusjom i polemikom. To przestrzeń, w której regularnie odbywają się spotkania autorskie, turnieje gier planszowych, larpy […]


 • PAN JOWIALSKI W TARNOWCU
  PAN JOWIALSKI W TARNOWCU

  W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu gościł w niedzielę 5 listopada 2023 r. amatorski teatr Figle Figle działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie. Zaprezentował przygotowaną niedawno sztukę Aleksandra Fredry „Pan Jowialski”. Spektakl odbył się ramach współpracy między obydwiema bibliotekami oraz sieciowania w ramach programu BLISKO. Aktorzy zaprezentowali jedynie dwa z czterech aktów sztuki, ponieważ […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status