Wystawa prac malarskich w bibliotece

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu trwa wystawa malarstwa i grafiki młodej mieszkanki Tarnowca, Natalii Wydrzyńskiej. Natalia jest absolwentką Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Brała udział w wystawach zbiorowych w Kazimierzu, w Chatce Żaka w Lublinie oraz w Galerii “P” w Hradec Kralowa w Czechach.

To pierwsza wystawa samodzielna, na krórej prezentuje prace z ostatnich sześciu lat. W obrazach prezentowanych za wystawie przewijają się głównie dwa tematy: portret i pejzaż. Nie brak także obrazów przedstawiających martwą naturę. Specjalizuje się w malarstwie olejnym i rysunku.

Zapraszamy na zwiedzanie wystawy w godzinach pracy biblioteki. Mamy nadzieję, że wystawy malarstwa staną się stałą ofertą biblioteki w Tarnowcu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Konkurs o “Złotą Jagodę”
  Konkurs o “Złotą Jagodę”

  Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu ogłasza dla mieszkańców Powiatu Jasielskiego konkurs na wiersz lub opowiadanie. Pragniemy zachęcić mieszkańców do podejmowania prób literackich, pobudzić w nich wyobraźnię pogłębioną o odbiór poezji i prozy. Proponujemy dwa tematy utworów: Miron Białoszewski i jego pobyt w Tarnowcu oraz Matka Boska Jagodna. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno osoby dorosłe […]


 • Miron, dawno Cię tutaj nie było
  Miron, dawno Cię tutaj nie było

  Jak już poinformowałem, nasz projekt zadania „Miron, dawno Cię tutaj nie było” został przyjęty do realizacji. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tej szczęśliwej trzydziestce beneficjentów, a należy wspomnieć, że do konkursu przystąpiło prawie 400 instytucji i stowarzyszeń. Mała biblioteka z Podkarpacia może coś przedstawić mieszkańcom Gminy. Uzyskaliśmy dotację do projektu w wysokości 31 tys. […]


 • PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!
  PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!

  W listopadzie ubiegłego roku ruszyła kolejna edycja kampanii „Mała książka – wielki człowiek” (zapoczątkowana w roku 2018), w ramach której rodzicom i ich pociechom wręczane są wyprawki czytelnicze. W tym roku wyprawki otrzymują dzieci urodzone w roku 2016-2019, od stycznia 2023 będą to dzieci z roczników 2017-2020. Jeśli jeszcze nie odebraliście swojej wyprawki – zapraszamy […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status