Wystawa prac malarskich w bibliotece

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu trwa wystawa malarstwa i grafiki młodej mieszkanki Tarnowca, Natalii Wydrzyńskiej. Natalia jest absolwentką Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Brała udział w wystawach zbiorowych w Kazimierzu, w Chatce Żaka w Lublinie oraz w Galerii “P” w Hradec Kralowa w Czechach.

To pierwsza wystawa samodzielna, na krórej prezentuje prace z ostatnich sześciu lat. W obrazach prezentowanych za wystawie przewijają się głównie dwa tematy: portret i pejzaż. Nie brak także obrazów przedstawiających martwą naturę. Specjalizuje się w malarstwie olejnym i rysunku.

Zapraszamy na zwiedzanie wystawy w godzinach pracy biblioteki. Mamy nadzieję, że wystawy malarstwa staną się stałą ofertą biblioteki w Tarnowcu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO
  WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO

  9 i 10 listopada 2023 r. odbyła się nasza dwudniowa wizyta studyjna w Zakopanem. Zorganizowaliśmy ją wyłącznie dla pracowników biblioteki w Tarnowcu. Celem wizyty było poznanie specyfiki regionu Podhalańskiego i jego wpływu na rozwój czytelnictwa. Zwiedziliśmy Mediatekę w Zakopanem oraz Muzeum Zakopiańskie, a w szczególności jego filię w Willi Oksza z wystawą prac Witkacego. Zwiedziliśmy […]


 • WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE
  WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE

  W ramach wizyty studyjnej 7 listopada 2023 r. odwiedziliśmy Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, wraz z jej filią – Arteteką. Zaczęliśmy od Arteteki. Nowoczesny kształt i wygląd budynku zachęcał do wejścia. Arteteka to przestrzeń twórcza, sprzyjająca wymianie myśli, wspólnym dyskusjom i polemikom. To przestrzeń, w której regularnie odbywają się spotkania autorskie, turnieje gier planszowych, larpy […]


 • PAN JOWIALSKI W TARNOWCU
  PAN JOWIALSKI W TARNOWCU

  W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu gościł w niedzielę 5 listopada 2023 r. amatorski teatr Figle Figle działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie. Zaprezentował przygotowaną niedawno sztukę Aleksandra Fredry „Pan Jowialski”. Spektakl odbył się ramach współpracy między obydwiema bibliotekami oraz sieciowania w ramach programu BLISKO. Aktorzy zaprezentowali jedynie dwa z czterech aktów sztuki, ponieważ […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status