ZŁAP BOHATERA KSIĄŻKI – KONKURS FOTOGRAFICZNY

, , ,

Tęsknimy już zdecydowanie za feriami otulonymi zimową aurą. Tęsknimy również za tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść wygodnym fotelu z książką przenoszącą nas w inne światy. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż pokój nastolatki czy nastolatka, śnieg i mróz za oknem?

Zapraszamy więc do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Złap bohatera z książki”. Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje fantazje na temat przeczytanej w trakcie ferii książki. Zainscenizujcie scenę z książki, ucharakteryzujcie się na ulubioną postać i uwiecznijcie to na fotografii.

Fotografie (max. 3 szt.) w wersji elektronicznej w formacie jpg (co najmniej 2 MB) można przesyłać do Biblioteki do 27 lutego 2022 r. na adres e-mail gbp.tarnowiec@gmail.com (w temacie: Zgłoszenie na konkurs fotograficzny). Do zdjęć należy dołączyć skan wypełnionego formularza (do pobrania poniżej). Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem książki, do której zostało wykonane oraz imieniem i nazwiskiem autora.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z klas I-VIII, mieszkańców Gminy Tarnowiec, którzy wypożyczą podczas ferii zimowych 2022 książkę, przeczytają ją, zrobią zdjęcia i wyślą je na konkurs.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 42 55 005 lub wysyłając e-mail na adres: gbp.tarnowiec@gmail.com. System przyznawania nagród w regulaminie. Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.tarnowiec.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN: REGULAMIN KONKURSU


 • Konkurs o “Złotą Jagodę”
  Konkurs o “Złotą Jagodę”

  Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu ogłasza dla mieszkańców Powiatu Jasielskiego konkurs na wiersz lub opowiadanie. Pragniemy zachęcić mieszkańców do podejmowania prób literackich, pobudzić w nich wyobraźnię pogłębioną o odbiór poezji i prozy. Proponujemy dwa tematy utworów: Miron Białoszewski i jego pobyt w Tarnowcu oraz Matka Boska Jagodna. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno osoby dorosłe […]


 • Miron, dawno Cię tutaj nie było
  Miron, dawno Cię tutaj nie było

  Jak już poinformowałem, nasz projekt zadania „Miron, dawno Cię tutaj nie było” został przyjęty do realizacji. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tej szczęśliwej trzydziestce beneficjentów, a należy wspomnieć, że do konkursu przystąpiło prawie 400 instytucji i stowarzyszeń. Mała biblioteka z Podkarpacia może coś przedstawić mieszkańcom Gminy. Uzyskaliśmy dotację do projektu w wysokości 31 tys. […]


 • PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!
  PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!

  W listopadzie ubiegłego roku ruszyła kolejna edycja kampanii „Mała książka – wielki człowiek” (zapoczątkowana w roku 2018), w ramach której rodzicom i ich pociechom wręczane są wyprawki czytelnicze. W tym roku wyprawki otrzymują dzieci urodzone w roku 2016-2019, od stycznia 2023 będą to dzieci z roczników 2017-2020. Jeśli jeszcze nie odebraliście swojej wyprawki – zapraszamy […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status