ZŁAP BOHATERA KSIĄŻKI – KONKURS FOTOGRAFICZNY

, , ,

Tęsknimy już zdecydowanie za feriami otulonymi zimową aurą. Tęsknimy również za tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść wygodnym fotelu z książką przenoszącą nas w inne światy. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż pokój nastolatki czy nastolatka, śnieg i mróz za oknem?

Zapraszamy więc do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Złap bohatera z książki”. Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje fantazje na temat przeczytanej w trakcie ferii książki. Zainscenizujcie scenę z książki, ucharakteryzujcie się na ulubioną postać i uwiecznijcie to na fotografii.

Fotografie (max. 3 szt.) w wersji elektronicznej w formacie jpg (co najmniej 2 MB) można przesyłać do Biblioteki do 27 lutego 2022 r. na adres e-mail gbp.tarnowiec@gmail.com (w temacie: Zgłoszenie na konkurs fotograficzny). Do zdjęć należy dołączyć skan wypełnionego formularza (do pobrania poniżej). Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem książki, do której zostało wykonane oraz imieniem i nazwiskiem autora.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z klas I-VIII, mieszkańców Gminy Tarnowiec, którzy wypożyczą podczas ferii zimowych 2022 książkę, przeczytają ją, zrobią zdjęcia i wyślą je na konkurs.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 42 55 005 lub wysyłając e-mail na adres: gbp.tarnowiec@gmail.com. System przyznawania nagród w regulaminie. Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.tarnowiec.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN: REGULAMIN KONKURSU


 • BAL JAK U KUROPATNICKICH
  BAL JAK U KUROPATNICKICH

  Mieszkańcy Tarnowca zwrócili się do biblioteki, by w ramach inicjatywy oddolnej zorganizować wydarzenie, które przybliżyłoby uczestnikom kulturę szlachecką z przełomu 18 i 19 w. Rozesłane zostały zaproszenia do partnerów biblioteki, mieszkańców Gminy Tarnowiec i przyjaciół biblioteki. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu w dniu 28 października 2023 r. był strój lub element stroju z tamtej epoki. Inicjatorzy […]


 • Szkolenie dla bibliotekarzy
  Szkolenie dla bibliotekarzy

  17 października br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego oraz naszych partnerów. Szkolenie, które przeprowadziła zewnętrzna firma szkoleniowa, było częścią zadania „Biblioteka zbliża sąsiadów – integracja mieszkańców Gminy Tarnowiec poprzez literaturę, historię lokalną, sztukę i tradycję regionalną” w ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | […]


 • KINO SFERYCZNE PRZYJECHAŁO DO TARNOWCA
  KINO SFERYCZNE PRZYJECHAŁO DO TARNOWCA

  18 sierpnia 2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu zaprosiła najmłodszych mieszkańców naszej gminy do KINA SFERYCZNEGO, które ustawione było w sali GOK-u w Tarnowcu. W kopule namiotu wyświetlane były filmy popularno-naukowe, co stanowiło niesamowitą propozycję dla dzieci, które łakną wiedzy. Seanse odbyły się w ramach projektu „Biblioteka zbliża sąsiadów – integracja mieszkańców Gminy Tarnowiec […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status