ZŁAP BOHATERA KSIĄŻKI – KONKURS FOTOGRAFICZNY

, , ,

Tęsknimy już zdecydowanie za feriami otulonymi zimową aurą. Tęsknimy również za tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść wygodnym fotelu z książką przenoszącą nas w inne światy. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż pokój nastolatki czy nastolatka, śnieg i mróz za oknem?

Zapraszamy więc do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Złap bohatera z książki”. Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje fantazje na temat przeczytanej w trakcie ferii książki. Zainscenizujcie scenę z książki, ucharakteryzujcie się na ulubioną postać i uwiecznijcie to na fotografii.

Fotografie (max. 3 szt.) w wersji elektronicznej w formacie jpg (co najmniej 2 MB) można przesyłać do Biblioteki do 27 lutego 2022 r. na adres e-mail gbp.tarnowiec@gmail.com (w temacie: Zgłoszenie na konkurs fotograficzny). Do zdjęć należy dołączyć skan wypełnionego formularza (do pobrania poniżej). Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem książki, do której zostało wykonane oraz imieniem i nazwiskiem autora.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z klas I-VIII, mieszkańców Gminy Tarnowiec, którzy wypożyczą podczas ferii zimowych 2022 książkę, przeczytają ją, zrobią zdjęcia i wyślą je na konkurs.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 42 55 005 lub wysyłając e-mail na adres: gbp.tarnowiec@gmail.com. System przyznawania nagród w regulaminie. Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.tarnowiec.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN: REGULAMIN KONKURSU


 • WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO
  WIZYTA STUDYJNA DO ZAKOPANEGO

  9 i 10 listopada 2023 r. odbyła się nasza dwudniowa wizyta studyjna w Zakopanem. Zorganizowaliśmy ją wyłącznie dla pracowników biblioteki w Tarnowcu. Celem wizyty było poznanie specyfiki regionu Podhalańskiego i jego wpływu na rozwój czytelnictwa. Zwiedziliśmy Mediatekę w Zakopanem oraz Muzeum Zakopiańskie, a w szczególności jego filię w Willi Oksza z wystawą prac Witkacego. Zwiedziliśmy […]


 • WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE
  WIZYTA STUDYJNA W BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE

  W ramach wizyty studyjnej 7 listopada 2023 r. odwiedziliśmy Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, wraz z jej filią – Arteteką. Zaczęliśmy od Arteteki. Nowoczesny kształt i wygląd budynku zachęcał do wejścia. Arteteka to przestrzeń twórcza, sprzyjająca wymianie myśli, wspólnym dyskusjom i polemikom. To przestrzeń, w której regularnie odbywają się spotkania autorskie, turnieje gier planszowych, larpy […]


 • PAN JOWIALSKI W TARNOWCU
  PAN JOWIALSKI W TARNOWCU

  W Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarnowcu gościł w niedzielę 5 listopada 2023 r. amatorski teatr Figle Figle działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Haczowie. Zaprezentował przygotowaną niedawno sztukę Aleksandra Fredry „Pan Jowialski”. Spektakl odbył się ramach współpracy między obydwiema bibliotekami oraz sieciowania w ramach programu BLISKO. Aktorzy zaprezentowali jedynie dwa z czterech aktów sztuki, ponieważ […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status