Tęsknimy już zdecydowanie za feriami otulonymi zimową aurą. Tęsknimy również za tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść wygodnym fotelu z książką przenoszącą nas w inne światy. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż pokój nastolatki czy nastolatka, śnieg i mróz za oknem?

Zapraszamy więc do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Złap bohatera z książki”. Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje fantazje na temat przeczytanej w trakcie ferii książki. Zainscenizujcie scenę z książki, ucharakteryzujcie się na ulubioną postać i uwiecznijcie to na fotografii.

Fotografie (max. 3 szt.) w wersji elektronicznej w formacie jpg (co najmniej 2 MB) można przesyłać do Biblioteki do 27 lutego 2022 r. na adres e-mail gbp.tarnowiec@gmail.com (w temacie: Zgłoszenie na konkurs fotograficzny). Do zdjęć należy dołączyć skan wypełnionego formularza (do pobrania poniżej). Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem książki, do której zostało wykonane oraz imieniem i nazwiskiem autora.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z klas I-VIII, mieszkańców Gminy Tarnowiec, którzy wypożyczą podczas ferii zimowych 2022 książkę, przeczytają ją, zrobią zdjęcia i wyślą je na konkurs.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 42 55 005 lub wysyłając e-mail na adres: gbp.tarnowiec@gmail.com. System przyznawania nagród w regulaminie. Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.tarnowiec.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN: REGULAMIN KONKURSU