Przygotowania do otwarcia

,

Drodzy Czytelnicy,

W związku z decyzją Premiera, o wprowadzeniu drugiego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, Biblioteka w Tarnowcu przygotowuje się do otwarcia.

W celu zachowania bezpieczeństwa została wprowadzona „Procedura zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarnowcu w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników Biblioteki” oraz zmieniono godziny otwarcia. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

O konkretnym terminie zdecyduję po uzgodnieniu z organem prowadzącym i po konsultacji z powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną.

My jesteśmy prawie gotowi na otwarcie biblioteki i czekamy na decyzję. Zostańcie z nami w kontakcie. Informacje podamy na stronie internetowej tak szybko, jak będzie to możliwe!

Będzie nam niezmiernie miło znowu spotkać się z Państwem w Bibliotece. Prosimy jednak o bezwzględne zachowanie bezpieczeństwa i przestrzeganie procedur.

Nowe zasady korzystania z biblioteki: Zasady obowiązujące użytkowników Biblioteki.

Dbajmy o nasze zdrowie, dbajmy o siebie nawzajem.

Wacław Kozdrój – Dyrektor GBP w Tarnowcu

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Miron, dawno Cię tutaj nie było
  Miron, dawno Cię tutaj nie było

  Jak już poinformowałem, nasz projekt zadania „Miron, dawno Cię tutaj nie było” został przyjęty do realizacji. Cieszę się, że znaleźliśmy się w tej szczęśliwej trzydziestce beneficjentów, a należy wspomnieć, że do konkursu przystąpiło prawie 400 instytucji i stowarzyszeń. Mała biblioteka z Podkarpacia może coś przedstawić mieszkańcom Gminy. Uzyskaliśmy dotację do projektu w wysokości 31 tys. […]


 • PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!
  PRZYPOMINAMY – ODBIERZ BAJKĘ DLA DZIECKA!

  W listopadzie ubiegłego roku ruszyła kolejna edycja kampanii „Mała książka – wielki człowiek” (zapoczątkowana w roku 2018), w ramach której rodzicom i ich pociechom wręczane są wyprawki czytelnicze. W tym roku wyprawki otrzymują dzieci urodzone w roku 2016-2019, od stycznia 2023 będą to dzieci z roczników 2017-2020. Jeśli jeszcze nie odebraliście swojej wyprawki – zapraszamy […]


 • KONKURS NA INICJATYWY ODDOLNE
  KONKURS NA INICJATYWY ODDOLNE

  Zgłoś swój projekt! Gminna Biblioteka Publiczna w Tarnowcu ogłasza Konkurs na realizację inicjatywy kulturalno-edukacyjnej w ramach projektu BLISKO – „Biblioteka zbliża sąsiadów”. Na prośby czytelników przedłużyliśmy termin składania projektów do 3 marca 2023 r. Do udziału w Konkursie zapraszamy grupy nieformalne, osoby prywatne lub organizacje pozarządowe z terenu Gminy Tarnowiec. Zgłoś swój projekt inicjatywy kulturalno-edukacyjnej […]


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status